Sayfa 26/27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon
261 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Amerikan kabusu

Senior Member 1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..buyuk hayallerle amerikaya gittiniz,ama aradiginizi bulamadiniz ve yok arkadas bu memleket bana gore degil deyip bir iki yil sonra geriye donmek istiyorsunuz....olmaaaaazzzzz, sonra elalem ne der.
    Elalem der ki;

"Aaa şuna bak Amerika'da bile yapamamış. Millet milyoner oluyor orada. Bizimkisi bir baltaya sap olamamış geri dönmüş."

Bunu diyenleri Amerika'da sokak ortasında bırakıp gitsek, herhalde akşama kadar zırıl zırıl ağlarlar kaybolduk diyerek. Yollarını bulamazlar. Ama iş lafa geldi mi herşeyi pekala bilirler.
    2015 - HAS NOT BEEN SELECTED
    2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
    2017 - HAS NOT BEEN SELECTED

Member
    Yer
    Sinop

Green kart mı çıkmıştı? Green kartınızı yada oturma-çalışma izninizi bana verin. Siz dönün Türkiye'ye madem beğenmemişsiniz orayı

Senior Member yasarusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 lastik 've rotbalans 130 dolar.egriligi krikoyla duzelttim.

Hardman bedel odemeden burada yerlesemezsin.oyle armut pis agzina dus yok.bu kafayla hic biyerde dikis tutturamazsin.

Hiyarin biri arabama carpti.kamyonetin ceki demiri tamponu cokertti.sigorta kartini almis.gelmis.tanidigin tamirci var mi dedim?yok dedi.polis cagiralim.dedi.yorgun 've uykusuzdum.sende bisey varmi?dedim.yok dedi.okey.iyi gunle r dedim 've gittim.sonra kendim,tamir ettim.eski araba olunca bazen kucuk kazalar onemsenmiyor.

Altornator degisimi +iscilik 500 civari vermistim.usta eski Madhya lideri escobarin akrabasiymis.soyadida escobar.neyse arac tamirini servise yaptiririm artik.kucuk esnaf bazen kotu kazikliyor.bugun Wal-Mart in servisinde yag degistim.hight mile..37 Dolar verdim ustelik araci check up yapmislar..

Senior Member MySea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Delaware

Yasarusa: Sizin araba cok sorun cikartiyor gibi geldi bana. Bence daha iyi bir modelle yenilemeye calissaniz daha karli ve rahat olabilir.
    ***BUYUKSU***

Noel zamanı hanımın bi akrabasının yemeği vardı ona gittik. Akrabalardan birinin kuzeni geldi eşiyle, bi ara baktım kadın çantasından tazer denilen şok cihazını çıkardı, çatçat çalıştırıyor ve etrafındakilere anlatıyor, yok kaç volt elektrik veriyormuş, yok kalbi durduruyormuş vs. Bu sırada benim kayınbabam sordu "Bunu çocukların yanında neden çıkarıyosun, ya bir kaza olsa?"
    Kadın tabi anlamsızca bakıyor, bende dayanamadım ve şunu sordum "Noel yemeğine silah getirerek ne yapmayı planlıyorsun? Burdaki aile fertlerinden birinin sana saldırmasını mı bekliyordun? Ne alaka ailenin yanında silah?"

Benim sorumdan sonra ise millet "vay, bunu hiç düşünmemiştik, evet neden zaten en başta aile yemeğine silah getirdin ki "diye kadına çıkışmaya başladılar. Bende derin derin düşünmeye başladım, adamlar aile içine silah getirilmesini garipsemiyor da, çocukların yanında çıkarılmasına bozuluyorlardı. Aile üyelerinin verdiği bir noel yemeğine çantanda silahla gelmen normaldi...

Türkiye'de iyi yetişmiş bir birey olmaktan gurur duydum o an, umarım çocuklarım bu silahçı redneck kafasında bireyler olarak yetişmezler.
    Konu Tek_Tabanca tarafından (11-01-2017 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Mysea..arabayi bos ver.idare ediyor.senin su methettin bicaklardan aldim.hepci cin maliymis.trdekiler belki begenir.ben China yazisina gicik oluyorum.

En son iphonum calinmisti.internetten Siparis verdim.ama telefon yeni degilmis.tamir gormus.eve geldi.komple sifir telefon.hosuma gitti.iade etmeyi dusunmuyorum.internetten electronic esya alinmaz.buda bana ders olsun.3 kurus fazla ver.git.magazadan al..

Sayfa 26/27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon