Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
56 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: amerikada çiğköfte

Senior Member Murek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı GentleDoe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo ne kadar şaşırdım ve mutlu oldum anlatamam. Allah işlerini artırsın İçinde yabancı ve zararlı bir madde yok. Her kültürden her damak tadına uyabilecek bir lezzet aslında. (Ama etsiz olanı)

Senior Member sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    kangurular diyari

Alıntı django Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tanidigim Turkiye,ye gidecek yakinlarda..... Valizine koydugu Walmart,tan aldigi (Receipt,leri var)..... 40 tane 125 mg. Sivi sac losyonu toplamda 5 kilo.... Ama kucuk paketlerde ve hic acilmamis....Ve 4 Kutu Mutfak Bicak seti var....Bicak seti kutularinin herbirinde 11 tane cesitli ebatlarda Bicak var....Bunlari Valizine koysa bir sorun olur mu...?...
    Django kendine dikkat et,yavas yavas hafizani kaybediyorsun gibime geliyor.
    NO WAY JOSE NO WAY

Senior Member

Sir...Daha evvel Bir arkadasimin istediklerini ben goturecektim ama son anda vazgectik.. cunku benim valiz agirlik sinirinin sonundaydi....Su an kendisi gidiyor ama oda bende cekiniyoruz bir problem cikar mi diye....Cunku valizde 5 kilo Sivi ve 4 tanede mutfak bicagi seti olacak...
    Konu django tarafından (09-12-2016 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.

Senior Member GentleDoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oregon, USA

Ama ayni soruyu daha once de defalarca sormustun. Turkiye'ye ustelik bavulda ne goturdugun onemli degil.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Senior Member sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    kangurular diyari

.....cig kofteyi turkler yiyorsa,dukkanda turklerin bol oldugu yere acilmali.benim bildigim cig kofteyi turkiyede adana Iskenderun antep urfa bolgelerinde yasiyanlar yiyor,amerikada da bu bolgelerden gelen insanlarin toplu yasadiklari yerlerde dukkan acmak belki akilli is olur.amerikada etin kilosu 10 dolar,cig kofte yapmasini bilen kendi evindede yapabilir,baharat cesitleri dunyanin her ulkesinde bulunur, cunku onlar damak tadidirlar,bazi baharat kokularida insanlara alerji yaparlar.
    NO WAY JOSE NO WAY

Senior Member

Zaten,linkteki USA da açılan yerde küçük Türkiye diyebileceğiniz yer.En az 10 kez alış/veriş için gittiğim yer,hiç ingilizce konuşan(bir kelime bile)duymadım.Herkes Türkçe konuşuyor.Üstelik dükkanların ismi,Ak Market,Ak Pastahane,Ak Kebapçı,Ak,ak...... Diye giden bir bölge.Düşünün artık.

Junior Member Davaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

siz niçin kavga ededurursunuz? bunlar hep tatlı yemekten. çiğköfte yiyen adam mangal yürekli olur ve muhabbetine doyum olmaz. tıpkı çiğköfte gibi. acıdır ama ağlatmaz.

Junior Member Davaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şimdi amarikaya çiğköfte götürebiliyor muyuz götüremiyoz muyuz? bari hiç olmazsa etsiz götürebilelim yahu.

Etsiz çiğköfte, çiğköfte değildir. Bence siz hakiki çiğköfte sokmanın yollarını arayın. Olmadı kargoyla göndertin.

Senior Member kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paterson'da çiğköfteci açmak daha risksiz bir girişim. Anlatıldığı gibi neredeyse çoğu dükkan türkçe tabelalar ile çevrili. Millet kahvede okey atıyor falan.. Hakiki çiğköfte etli olanı fakat o da yasak artık çünkü çabuk bozuluyor..
    The earth shall be left to no one. YUNUS EMRE

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur lafı başlı başına bir klişedir.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon