2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Marketing-Data analyst iş arıyorum.

Junior Member

Standart Marketing-Data analyst iş arıyorum.

Herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum. 27 yaşındayım. Universite ögrenimimi NY ta CUNY de işletme alanında tamamladım ve türkiyeye döndüm.. derken greencard çıktı 3 yıldır istanbulda özel bir şirkette iyi bir maaş ile çalışmaktayım. Bilgisayar programlarına hakimim. Excel ve SQL bilgilerim mevcuttur. İstanbulda şuanki pozisyonumda marketing analysis yapmaktayım. ABD ye gelmek istiyorum şahsen çünkü elime greencard gibi imkan geçti ve ABD den'de mezun oldum. Ancak tabi 3 yılda ingilizce biraz gitti ama yinede iyi denebilecek seviyede. Başlangıç için ne iş olursa şahsen yaparım tabiki öğrenimim ve yetkinliklerim ile ilgili bir pozisyon olması şartıyla. Maaş beklentim vs yok. İnternetten iş başvuruları yapıyorum ancak orada olmadığım için görüşmelerin çoğuna gidemiyorum. Bana uygun bildiğiniz tanıdığınız bir kişi veya şirket vs var ise yönlendirirseniz çok sevinirim.

Senior Member GentleDoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oregon, USA

Amerika'ya agitmeden is bulmaniz imkansiza yakin. Islemlerinizi bitirin, gidin o zaman daha kolay. Bazen telefon area kod baska sehire ait olunca bile ilgilenmiyorlar.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"