Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ABD Vizesi İçin Sosyal Medya Dönemi

Senior Member Murek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ABD Vizesi İçin Sosyal Medya Dönemi

ABD, artık vize vereceği kişilerin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları inceleyecekmiş...

http://www.teknolojiks.com/abd-vizes...ya-donemi/130/

Senior Member sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    kangurular diyari

.....sosyal medya hesabi olmiyanlar ne yapsinlar.ben hic sosyal medya hesabi acmaya heveslenmedim...zaten dunyada gizli bir sey kalmiyorki.
    NO WAY JOSE NO WAY

Senior Member GentleDoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oregon, USA

Bence cok iyi ederler..

Alıntı Murek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABD, artık vize vereceği kişilerin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları inceleyecekmiş...

http://www.teknolojiks.com/abd-vizes...ya-donemi/130/
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Senior Member

Çok yerinde bir kadar olmuş.

Olumlu veya olumsuz ne etkisi olabilir ki anlamadım ben.

Senior Member

Bence zaten inceliyordur. Haber verip duyurmasina gerek yok. Memlekette cok cesit sorunlu tip var, grup uyelikleti ve paylasimlar kisi hakkinda fikir verebilir.

Senior Member

Kanımca radikal islamcılara güvenlik nedeniyle vize vermeyecek.İncelesinler benim için artı olur(gerçi benim daha 6 yıllık vizem var.)Yeni başkanları zaten bunu fazlasıyla dile getiriyor.Benim sayfamda bulabileceği tek şey Ulu önder M.Kemal Atatürk.Ha birde bayanların takip ettiği yemek,örgü,dikiş sayfaları.

Eskiden FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e gidiyorum diyen herkes sorgusuz sualsiz vize alabiliyordu. Belki şimdide öyle bilmiyorum. Göz boyamak için paylaşımlar yapıp vize alanda olabilir sizin dediğiniz gibi düşünürlerse... Bence ABD'ye bakış açısını ölçmek için bakarlar. Son zamanlar ABD karşıtı söylemler arttı sosyal medyada

Senior Member sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    kangurular diyari

.....Abd her zaman karisik bir ulke,soygunlari cinayetleri durmayan bir ulke,uyusturucu satisini onliyemeyen bir ulke,ama bunlar korkutan seyler degil,yakaladigini cezalandiriyor,korktuklari islamci terroristler,sadece amerika degil,bir cok avrupa devletide korkuyor,cunku karsilarinda gorunen bir dusman yok, beyinleri yikanmis intihar robot saldirganlari var,musluman ulkelerden gelenleri tabiki mercek altina alacak,zaten bazi memleketlerde bulunmuslara vize vermiyor.sosyal medya hesabi o kadar onemli degildir,amerikaya gitmek icin muracaat eden kisi kotu niyetliyse sosyal medya hesabinida kapatir.abd,ingiltere,fransa almanya,australya disardan gelmelerden cok homegrown terroristlerden korkuyorlar,3 gun evvel Melbourne sehrinde polis 6 genci goz altina aldi,chrismas gunu icin saldiri duzenliyorlarmis
    ....maalesef beklenmedik zamanda beklenmedik yerlerde bombalar patliyor ve gunahsiz insanlar hayatlarini kaybediyorlar,her hevlet bu tur olaylar icin her tedbiri almakta haklidirlar.
    NO WAY JOSE NO WAY

Senior Member

Alıntı Murek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e gidiyorum diyen herkes sorgusuz sualsiz vize alabiliyordu. Belki şimdide öyle bilmiyorum. Göz boyamak için paylaşımlar yapıp vize alanda olabilir sizin dediğiniz gibi düşünürlerse... Bence ABD'ye bakış açısını ölçmek için bakarlar. Son zamanlar ABD karşıtı söylemler arttı sosyal medyada
    Evet sizin dediğiniz gibi de bakabilirler.Dediğiniz gibi eskiden uçakta dediğiniz düşünce yapısında olanlar çok fazla idi.Giyiminden davranışından,konuşmasından hemen belli oluyordu.Tahminim onlar hala vize alıyor olabilir.Zaten onların bir kısmı yaşadıkları eyalette komin gibi yaşıyorlar.Yeni gidenleri de kolluyor gibi yapıp,bir güzel kullanıyorlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon